piątek, 6 marca 2009

Ultimate Spider-Man


Najnowsza wersja przygód Petera Parkera. Czasy współczesne, ale historia ciągle ta sama ;) Peter jest typem kujona, którego koledzy szkolni niezbyt poważają. Zostaje ukąszony przez radioaktywnego pająka... i jego życie ulega totalnej zmianie. Otrzymawszy fenomenalne moce zaczyna drugie, ukryte życie jako nieustraszony Spider-Man...

W związku z zapowiedzią wydania Ultimate Spider-Man przez Egmont, moje amatorskie translacje zostają usunięte z bloga.

6 komentarzy:

 1. Numer 1/2 to nie jest numer jeden-dwa, tylko pół. Jedna druga. :P Takie wydanie exclusive dla magazynu Wizard.
  Co do tego, gdzie są wcześniejsze numery (czyli 1-6) - wydawnictwo FunMedia je wydało w Polsce. Ja tutaj nie udostępniam skanów komiksów wydanych w Polsce, więc musisz poszukać gdzieś indziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam takie pytanko bo właśnie skończyłem czytać nr 85 i nie wiem co dalej. Chicałbym się upewnić czy dobrze rozumiem że numery od 86-96 i od 105-133 są w trakcie translacji przez CFC tak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak. Ultimate Spider-Man zostanie cały przetłumaczony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jest szansa na przetłumaczenie nr 7? Ewentualnie może wiesz gdzie ten numer można znaleźć? Przeczytałem pierwsze 7 zeszytów z Fun Media ale tak naprawdę to obejmują one swoim zakresem pierwsze 6 nr. Numer pierwszy został rozbity na dwa zeszyty. U ciebie dalszy ciąg zaczyna się od 8 a nigdzie w sieci nie mogę znaleźć polskiej wersji nr 7. Pewnie źle szukam więc mam gorącą prośbę do Ciebie o wskazówkę.
  Pdr
  Piotrek

  OdpowiedzUsuń
 5. Już wiem, Tak się skupiłem na Fun Media że zapomniałem o WKKM. Tam się ukazał 7 nr

  Piotrek

  OdpowiedzUsuń